KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12757408

nr 1275 7408

Pastell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Hövolmar, 1942. Motivet: 27x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:17:46

16/9 17:07:31 1      Vinnande bud